Головна » 2018»Вересень»13 » Олімпійський тиждень в Головурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
11:28
Олімпійський тиждень в Головурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Розпочався Олімпійський тиждень у Головурівській ЗОШ І-ІІІ ст..
Було проведено загальношкільну лінійку, на якій пролунав гімн Олімпійської збірної України, заіскрився Олімпійський вогонь та промайорів Олімпійський прапор.
Також відбулося нагородження учнів Головурівської ЗОШ, які зайняли призові місця в Спартакіаді Бориспільського району серед команд сільських рад.
Нагороджені : Трикоз Софія ІІ місце - біг 600 м Бунчук Аліна ІІ місце - біг 600 м Воробей Галина ІІІ місце - біг 600 м Кислий Павло ІІІ місце - біг 600 м Машук Анна ІІ місце - біг 60м та І місце - біг 300 м Мирошникова Олександра ІІІ місце - біг 300 м Кислий Олександр ІІІ місце - біг 60 м та ІІ місце - біг 300 м