![](/_nw/1/s68683634.jpg)
Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.
16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості. В 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно
В Україні, як багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.
З 16 по 19 листопада у Головурівській школі відбулися заходи, приурочені Тижню толерантності.
Учні 1-10 класів створили «Дерево толерантності».
![](/_nw/1/s15486038.jpg)
![](/_nw/1/s19850555.jpg)
![](/_nw/1/s03536556.jpg)
Учні 5-7 класів випустили стінгазету на тему «Що таке толерантність».
![](/_nw/1/s36308485.jpg)
Було проведено акцію «Обійму безкоштовно». Учні початкових класів взяли участь у грі «Знайди посмішку», а також у кожному класі були проведені виховні години. |